Henna ir manas dzīves jaunais sākums. 

Viss notiekošais ir pierādījums tam, ka  nevajag klausīties tajos, kas saka - esi reāls! 
Realitāte ir tā, ko radi pats! 


Jau ļoti agrā bērnībā, cik vien sevi atceros, man patika zīmēt. Mamma teica, ka esmu bijusi ļoti viegli audzināms bērns, jo visbiežāk esot gulējusi uz grīdas un savā nodabā zīmējusi.

Pateicoties savām prasmēm, studēt izvēlējos ļoti sievišķīgu, radošu un visaptverošu profesiju – esmu mājturības skolotāja. Sekojot līdzi laikam, apguvu arī datorprasmes un ar lielu prieku un aizrautību strādāju arī datordizaina jomā.

Agrāk biju pārliecināta, ka sievietes galvenā sūtība ir ģimene, vīrs, bērni, ēdiens un mājoklis. Neapšaubāmi, tas sastāda ļoti lielu manu dzīves daļu, taču dzīve piespēlēja situācijas, kas vistiešākā mērā lika saprast, ka veiksmes, prieka, iedvesmas un radošuma pirmsākums meklējams pavisam citur - SEVĪ! 

Ko es iegūstu zīmējot hennu?

Es atpūšos! Izklaidējos, atslābinu prātu. Iedvesmojos. Mazinu stresu. Uzlaboju roku motoriku. Attīstītu radošās un koncentrēšanās spējas. Iepazīstos ar cilvēkiem. Pilnveidoju komunikācijas prasmes. Trenēju drosmi. Pieņemu izaicinājumus.  Es sāku iepazīt un iemīlēt sevi.  Baudu savu sievišķību, un daru to, kas man tik ļoti patīk - zīmēju.


Priecājos iepazīties!

 Dace

0

 .